Kontakt

 cropped-logo.png

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, al. Marcina Kromera 6a, 51-163 Wrocław, NIP 8952022154, REGON 022167065, KRS 0000466375, adres do korespondencji:
Al. Gen. J. Hallera 157/30 53-201 Wrocław

Telefon 71 350 99 20 Fax 71 350 99 21

mail: biuro@kancelariabielawski.eu

 

Małgorzata Kupka
m.kupka@kancelariabielawski.eu

Karolina Hoffmann
k.hoffmann@kancelariabielawski.eu

tel. (71) 350 99 20, kom. 504 080 556, fax. (71) 350 99 21
biuro@kancelariabielawski.eu

Robert Bielawski – Dyrektor Działu Obsługi Klienta tel. 71 350 99 20
r.bielawski@kancelariabielawski.eu

Malwina Rączka – Kierownik Działu tel. 500 035 630
m.raczka@kancelariabielawski.eu

Sławomir Frischmann – Radca Prawny tel. 500 035 630
s.frischmann@kancelariabielawski.eu

Dariusz Bigus – Radca Prawny tel. 500 035 630
d.bigus@kancelariabielawski.eu

Iga Kasiura – Aplikant Radcowski tel. 500 035 630
i.kasiura@kancelariabielawski.eu

Bartosz Stasik – Aplikant Radcowski tel. 500 035 630
b.stasik@kancelariabielawski.eu

Alicja Warczok – Asystent Radcy Prawnego tel. 730 000 096
a.warczok@kancelariabielawski.eu

Tomasz Pawiński – Asystent Radcy Prawnego tel. 730 000 096
t.pawinski@kancelariabielawski.eu

Emilia Mazur – Asystent Radcy Prawnego, tel. 730 000 096
e.mazur@kancelariabielawski.eu

Adriana Okinczyc – Specjalista ds. Egzekucji tel. 690 578 668
a.okinczyc@kancelariabielawski.eu

Małgorzata Milewska – Specjalista ds. Egzekucji tel. 690 578 410
m.milewska@kancelariabielawski.eu

Michał Bachoński – Specjalista ds. Egzekucji tel. 730 000 295
m.bachonski@kancelariabielawski.eu

Anna Godorowska – Specjalista ds. Egzekucji tel. 506 816 188
a.godorowska@kancelariabielawski.eu

Robert Kwiatkowski – Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej tel. 517 914 244 r.kwiatkowski@kancelariabielawski.eu

Łukasz Doskoiczyński – Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej tel. 730 000 146 l.doskoczynski@kancelariabielawski.eu